Історія бренду

Ми Наташа і Настя - засновниці магазину "The Party". Кожна з нас вже давно займається оформленням та організацією свят. Ми хотіли створити особливе місце, потрапляючи куди, вас переповнювали б емоції та щирий захват!

В нашому магазині ми зібрали найкращі товари, щоб кожне свято було наповнене естетикою, особливою атмосферою та неповторним декором.

Наталія
Анастасія
Все почалося з того, що ми з натхненням організували свято для своїх власних детей. Свято настільки сподобалося нашим гостям, що ми почали організовувати святкові вечірки для своїх друзів та знайомих. Неочікувано для нас, почало працювати "сарафанне" радіо і клієнтів ставало все більше. Згодом ми почали співпрацювати з організаторами, аніматорами та декораторами і наші свята ставали все більш яскравими. У нас з'явилися постійні клієнти і їх захоплені відгуки надихали нас розвиватись далі і прагнути більшого.
За 5 років років роботи ми прикрасили більше ніж 1000 локацій. З часом нас з'явилась мрія відкрити свій власний магазин, місце, яке не буде схоже ні на один магазин декору. Ми хотіли створити осередок краси та маленької магії. І наша мрія здійснилась!
Made on
Tilda